Święto w Naszej Szkole
 
Wracamy powoli do międzyszkolnej rywalizacji...
 
10 marca w naszej szkole zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w koszykówce dziewcząt w dwóch kategoriach; rocznik 2009 i młodsze i rocznik 2007-2008.
 
Nasze dziewczęta pod wodzą pana Przemysława Pałuby wystąpiły w składzie:
Alicja Gawlińska, Wiktoria Suska, Julia Cajc, Klaudia Lewandowska, Anna Żmuda, Alicja Kwiatkowska, Zuzanna Ludwińska-Kwiatkowska, Emilia Wółkiewicz, Julia Wysocka, Nadia Rutecka, Bagińska Nikola, Lubińska Wiktoria, Laura Dymek, Antonina Szczepińska, Aleksandra Kuchcińska, Lena Zarzycka, Marta Stańczak, Amelia Sinkiewicz, Oliwia Kalitowska i Maria Szczepińska
 
Nasze zawodniczki rozegrały dwa mecze, oba z przeciwniczkami ze Szkoły Podstawowej nr. 4 w Mławie.
 
W roczniku 2007-2008 po niesamowitych emocjach wygrywamy 24:8 Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Nadia Rutecka - 12, Alicja Gawlińska - 4, Klaudia Lewandowska - 4, Wiktoria Suska - 2, Julia Wysocka - 2
 
W roczniku 2009 i młodszych punkty zdobyły Lena Zarzycka - 16, Amelia Sinkiewicz - 10, Oliwia Kalitowska - 4, Nikola Bagińska - 2 Wynik meczu SP Strzegowo - SP 4 Mława 32:10 dla naszych dziewczynek
 
Wszystkim grającym dziewczętom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.