Witamy na stronie Zespołu Szkół w Strzegowie

Cyberprzestępczość - spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Mławie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

   

Przedstawienie "Królewna Śnieżka"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

We wtorek 20 lutego 2018 roku uczniowie klas trzecich gimnazjum, którzy uczęszczają na zajęcia teatralno – filmowe zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności w przedstawieniu: „Królewna Śnieżka”. Słynną baśń wszyscy znają, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dobroduszny gajowy i urocze krasnale nie pozwoliły licznie zgromadzonej publiczności na nudę. Młodzi aktorzy wystąpili tego dnia trzykrotnie. Historia bohaterów bajki najpierw została zaprezentowana oddziałowi zerowemu oraz klasom pierwszym, drugim i trzecim nauczania początkowego. Kolejny spektakl mieli okazję obejrzeć uczniowie klas gimnazjalnych i klasy siódme. Na koniec odwiedziły nas najmłodsze dzieci z Samorządowego Przedszkola w Strzegowie. Przygotowane przez młodych aktorów dekoracje oraz oprawa muzyczna zapewniły wiele pozytywnych wrażeń. Uśmiechy na twarzach i gromkie brawa publiczności wynagrodziły wielomiesięczną pracę uczniów.

W przedstawieniu wystąpili: Śnieżka – Ewelina Kostrzewa, Macocha – Martyna Biegańska, Królewicz – Jakub Dębek / Łukasz Ludwiczak, Gajowy – Daniel Żmuda, Krasnoludki – Karolina Osowska, Natalia Barska, Patrycja Kowalska, Dominika Jakubowska, Agnieszka Kołakowska, Julia Podlińska, Oliwia Mizerska, Lustereczko – Dominika Jakubowska, Służąca – Agnieszka Kołakowska, Wilk – Łukasz Ludwiczak / Mateusz Gralewicz, Czerwony Kapturek – Julia Domżalska, Straże – Oliwia Gawryszewska, Natalia Gutowska, Narratorzy – Martyna Nowakowska, Marta Woźniak.

Joanna Krysiak

   

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

W czwartek 8 lutego 2018 roku na hali sportowej w Szreńsku odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców w roczniku 2002-2004. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn, w grupie A znalazły się reprezentacje Szreńska (obrońca tytułu 2017), SP 7 Mława oraz nasz zespół ze Strzegowa. W grupie B rywalizowały zespoły Radzanowa (wicemistrz z roku 2017), Lipowca Kościelnego oraz SP 3 Mława. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w całych zawodach  odnosząc historyczny sukces jeżeli chodzi o tą dyscyplinę zdobywjąc II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU.

Więcej: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej

   

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

18 grudnia 2017 roku podopieczni Osińkiego Tomasza - Dominik Lewandowski i Łukasz Jaroszewski zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym ulegając w finale tylko zespołowi z Wiśniewa.

Następnego dnia, 19 grudnia w Mistrzostwach Rejonu Dominik i Łukasz nie dali już żadnej drużynie szans wygrywając wszystkie spotkania zdobywając MISTRZOSTWO REJONU a zarazem awans na Igrzyska Mazowieckie Młodzieży Szkolnej. Najpiękniejszym spotkaniem tego dnia był rewanż w finale z Wiśniewem gdzie po przepięknych emocjach chłopcy wygrali trzy do jednego zdobywając złote medale. Gratulujemy!

   

LIGA GMINY STRZEGOWO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 2017/2018

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

ELIMINACJE – TABELA PO DWÓCH RUNDACH

GRUPA „A”

 

  1. „OLDBOJE” MDZEWO            16 : 2          42 : 2
  2. „OLDBOJE” STRZEGOWO I     13 : 5          28 : 14
  3. „ANIMATORZY” NIEDZBÓRZ        6 : 12          21 : 25
  4. „RODZINA” UNIERZYŻ          0 : 18          6 : 50
GRUPA „B”
  1. „NASI” CHĄDZYNY                           13 : 5          33 : 21
  2. „ORLIK” STRZEGOWO                     13 : 5          22 : 14
  3. „OLDBOJE” STRZEGOWO II    5 : 13          15 : 20
  4. „KURNIKI” STRZEGOWO                 3 : 15          21 : 30

W TURNIEJU FINALOWYM BIORA UDZIAŁ: 17.III.2018R. (SOBOTA)

 

-   „OLDBOJE” MDZEWO

-   „OLDBOJE” STRZEGOWO I

-   „NASI” CHADZYNY

-    „ORLIK” STRZEGOWO

   

Święto Babci i Dziadka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Z okazji tego święta, dnia 8 lutego 2018 roku, dzieci z oddziału zerowego wraz z wychowawczynią przygotowały dla Nich piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a zebrani goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze i piosenki mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

 

Angelika Biranowska   

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawa lekkiego oleju opałowego do Szkoły Podstawowej w Strzegowie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Ogłoszenie nr 505526-N-2018 z dnia 2018-01-15 r.

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki: dostawa lekkiego oleju opałowego do szkoły Podstawowej w Strzegowie
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawy

 

Więcej: OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawa lekkiego oleju opałowego do Szkoły Podstawowej w Strzegowie

   

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Uczniowie naszej szkoły w dniu 23.11.2017 r. wywalczyli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej szkół podstawowych rocznik 2002-2004.
Na turnieju rozgrywanym w miejskiej hali sportowej w Mławie udział brały cztery najlepsze drużyny z powiatu mławskiego: SP Strzegowo, SP nr 3 Mława (gospodarz), SP nr 2 Mława i SP Szydłowo.
Nasz zespól zaprezentował się bardzo dobrze zdobywając w trzech spotkaniach 6 pkt z bilansem bramkowym 7-4.

Wyniki wszystkich spotkań naszej drużyny:
SP nr 3 Mława 1:2 SP Strzegowo, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski i Jakub Dębek

SP Strzegowo 3:0 SP Szydłowo, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski 2x, Jakub Andruszewski

SP Strzegowo 2:3 SP nr 2 Mława, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski 2x

Skład naszej drużyny: Ogrodziński Kacper (bramkarz), Wojciechowski Jakub (kapitan), Gralewicz Mateusz, Dębek Jakub, Lewandowski Dominik, Jaroszewski Łukasz, Orłowski Krystian, Andruszewski Jakub, Zajączkowski Andrzej, Żółtański Jakub

Nauczyciel prowadzący: Osiński Tomasz.

Gratulujemy

   

Strona 6 z 45

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>