II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej

Uczniowie naszej szkoły w dniu 23.11.2017 r. wywalczyli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej szkół podstawowych rocznik 2002-2004.
Na turnieju rozgrywanym w miejskiej hali sportowej w Mławie udział brały cztery najlepsze drużyny z powiatu mławskiego: SP Strzegowo, SP nr 3 Mława (gospodarz), SP nr 2 Mława i SP Szydłowo.
Nasz zespól zaprezentował się bardzo dobrze zdobywając w trzech spotkaniach 6 pkt z bilansem bramkowym 7-4.

Wyniki wszystkich spotkań naszej drużyny:
SP nr 3 Mława 1:2 SP Strzegowo, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski i Jakub Dębek

SP Strzegowo 3:0 SP Szydłowo, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski 2x, Jakub Andruszewski

SP Strzegowo 2:3 SP nr 2 Mława, bramki zdobyli: Dominik Lewandowski 2x

Skład naszej drużyny: Ogrodziński Kacper (bramkarz), Wojciechowski Jakub (kapitan), Gralewicz Mateusz, Dębek Jakub, Lewandowski Dominik, Jaroszewski Łukasz, Orłowski Krystian, Andruszewski Jakub, Zajączkowski Andrzej, Żółtański Jakub

Nauczyciel prowadzący: Osiński Tomasz.

Gratulujemy