Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Drodzy Uczniowie i Rodzice

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019. Pragnę z tej okazji wszystkim uczniom, nauczycielom i całej szkolnej społeczności, złożyć życzenia mnóstwa twórczej energii zarówno w pracy pedagogicznej, jak i uczniowskiej. Uczniom, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Niech nowy rok szkolny przyniesie same sukcesy naukowe i wychowawcze.

Dyrektor Zespołu Szkół w Strzegowie

mgr Wiesław Popek