Dzień przed przerwą świąteczną, w piątek 20.12.2019, odbyły się szkolne jasełka. Przed Mszą Świętą mogliśmy obejrzeć przedstawienie przygotowane przez nauczycieli wraz z młodszymi uczniami. Chór tradycyjnie dał koncert nastrojowych piosenek, mieliśmy również okazję posłuchać zdolnej pierwszoklasistki grającej na skrzypcach. Uczniowie rozdali także pierniki nauczycielom i zostały ogłoszone wyniki konkursu na najładniejszego aniołka (wszystkie aniołki można zobaczyć w kościele). No koniec przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego podziękowała wszystkim uczniom biorącym udział w organizowanych przez Samorząd zbiórkach. Po jasełkach uczniowie udali się na pierwszą rekolekcyjną Mszę Świętą.

Samorząd Szkolny życzy wszystkim nauczycielom, uczniom oraz ich rodzinom spokojnych, ciepłych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.