Dnia 6 grudnia br. uczniowie klas licealnych pod opieką swoich wychowawców pana Tomasza Osińskiego, pani Joanny Krysiak, pani Lidii Błazińskiej i pani Jolanty Wilczewskiej byli w kinie Łydynia w Ciechanowie na filmie pt. „Pięć koszmarnych nocy”. Później spędzili miło czas na grze w kręgle w City Park Food Court &Bowling. Uczniowie mieli do dyspozycji wszystkie tory, dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy mogli pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami, dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię. W czasie pobytu w City Park, zjedliśmy również przepyszną pizzę.

To była bardzo udana wycieczka, czego dowodami były towarzyszące jej: radość, dobry humor i wiara w Mikołaja!!!

Obszerna fotorelacja na stronie: