W dniu 28 listopada 2023 roku na Mławskiej Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych rocznika 2011 i młodszych. Nasza drużyna zaprezentowała naprawdę bardzo wysoki poziom w walce z przeciwnikami z sąsiednich szkół powiatu. W zawodach wzięło udział sześć drużyn: SP Dąbrowa, SP Strzegowo, SP4 Mława, SP3 Mława, SP7 Mława, SP1 Mława. Zawody odbyły się systemem grupowym, mecze 2x7 minut
 
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ NASZEJ DRUŻYNY:
Grupa:
SP Strzegowo 8:0 SP Dąbrowa
(W.Bagiński 2, D.Gawliński 2, K.Romanowski, D.Lewandowski, E.Nowociński, M.Ambroży)
 
SP Strzegowo 1:5 SP4 Mława
(K.Romanowski)
 
1/2 finału
 
SP Strzegowo 3:2 SP3 Mława
(D.Gawliński)
 
Finał
SP Strzegowo 1:2 SP4 Mława
(M.Ambroży)
 
Nasi chłopcy ostatecznie zajęli 2 miejsce, premiowane awansem do finału Mistrzostw Powiatu
 
Gratulacje za walkę do końca.
 
Skład SP Strzegowo:
Paweł Trubnyj (Br)
Daniel Gawliński
Kacper Romanowski
Wiktor Bagiński
Adam Jędrzejewski
Adam Mątowski
Eryk Nowociński
Gabriel Sikorski
Maciej Ambroży
 
Opiekun: Piotr Bochdziewicz
 
 
Obszerna fotorelacja na stronie: