Zaproszenie na wojewódzką konferencję „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”

Szanowni Rodzice,

informuję, że w dniu 28 lutego 2019 r. na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3 odbędzie się konferencja wojewódzka „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”.

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność w odniesieniu do tych czynów.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 (rejestracja uczestników od godziny 9:00). Proszę o dokonywanie zgłoszeń uczestnictwa z wykorzystaniem poniższego linku: http://kuratorium.waw.pl/konferencja-komunikacja

Serdecznie zapraszam do zapisu (liczba miejsc jest ograniczona). O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dyrektor Zespołu Szkół

Wiesław Popek