Projekt "W pogoni za wiedzą"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole będzie realizowany projekt "W pogoni za wiedzą" przeznaczony dla klas 4-8. Dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z dodatkowych zajęć z matematyki, języków obcych, przyrody, biologii, chemii, geografii, zajęć informatycznych – robotyki oraz druku 3D. Dodatkowo będą zajęcia dotyczące technik uczenia się i krytycznego myślenia. Nowością w naszej szkole będą sesje terapeutyczne w formie biofeedbacku, usprawniające pracę mózgu. Serdecznie zachęcamy do udziału w zaproponowanych formach zajęć. Wszystkie zajęcia będą prowadzony w atrakcyjny dla uczniów sposób z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik nauczania. Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o zapoznanie się z załączonym dokumentem oraz ewentualny kontakt z wychowawcami.

Informacje o projekcie