Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dzień Dziecka w szkole podstawowej :)

Dzień Dziecka w szkole podstawowej :)

Dzień Dziecka  w szkole podstawowej :)

Doczekaliśmy się! 7 czerwca to dzień, w którym uczniowie szkoły podstawowej obchodzili swoje święto. Dzięki naszej Radzie Rodziców dzisiejsza impreza obfitowała w atrakcje! 

Zaczęliśmy dzień wspólnym odtańczeniem "belgijki" na stadionie, co było nie lada wyzwaniem zarówno dla uczniów, jak i dla koordynujących ich taniec nauczycieli.  Potem czekało nas śniadanie zorganizowane przez Radę Rodziców- były hotdogi, owoce, lemoniada i wata cukrowa. Mieliśmy okazję wziąć udział w zajęciach z animatorką, Panią Anetą Betlewicz, która poprowadziła animacje oddzielnie dla grupy młodszych i starszych uczniów. Niezależnie od wieku, największą popularnością cieszyła się bitwa wodna, która przyniosła wiele radości zarówno dzieciom, jak i młodzieży. Nauczyliśmy się też kilku tańców i zabaw. W międzyczasie każdy, kto miał na to ochotę, mógł wziąć udział w zabawie hobby horse, czy też próbować wygrać słodki upominek przerzucając piłeczki przez specjalnie do tego przygotowane ścianki z otworami. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też stanowiska z atrakcjami takimi jak tworzenie tatuaży, zaplatanie kolorowych warkoczyków czy też malowanie twarzy. Przygotowane zostały stanowiska do kolorowania dla młodszych uczniów, zaś uczniowie klas siódmych i ósmych mogli wykazać się, malując na specjalnie do tego przygotowanych planszach murale o tematyce profilaktycznej. Starsze klasy brały także udział w rozgrywkach sportowych poprowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego.  Nie zabrakło również konkurencji, która od lat stanowi tradycję naszej szkoły. W zawodach na przeciąganie liny w tym roku bezkonkurencyjną okazała się klasa 7B . Gratulujemy!

Ten niezwykły dzień był pełen śmiechu i radości. Dziękujemy naszej Radzie Rodziców, która po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i przygotowała tak bogatą w atrakcje i udaną imprezę. Dziękujemy również Państwu Karinie i Dawidowi Błażkiewicz oraz firmie "Cedrob" za ufundowanie kiełbasek do hotdogów. 

 

Data dodania: 2024-06-07 19:43:33
Data edycji: 2024-06-07 20:59:12
Ilość wyświetleń: 78

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwijać"

J. Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej