Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Wycieczka do Agroturystyki Bieżany

Wycieczka do Agroturystyki Bieżany

 Wycieczka do Agroturystyki Bieżany
7 czerwca 2024r. uczniowie naszego Liceum pod opieką pani Lidii Błazińskiej, pani Joanny Krysiak i pana Tomasza Osińskiego mieli okazję spędzić dzień w Agroturystyce Bieżany. Wycieczka obfitowała w różnorodne atrakcje, które sprawiły, że czas upłynął nam w radosnej i przyjaznej atmosferze. Już od samego rana czekało na nas ognisko, przy którym mogliśmy piec kiełbaski i delektować się wspólnymi rozmowami.
Następnie uczestniczyliśmy w różnych grach integracyjnych, które pomogły nam lepiej się poznać i zacieśnić więzi. Dobra muzyka towarzyszyła nam przez cały czas, dodając energii i pozytywnie nastrajając do zabawy.
Jednym z głównych punktów programu był turniej piłki siatkowej plażowej. Emocji nie brakowało, a zacięte mecze dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Pierwsze miejsce zdobyli pan Tomasz Osiński i Bartek Sowiński. Drugie miejsce Oskar Kędzierski i Alan Parzuchowski. Na trzecim miejscu uplasowali się Oskar Wierzchowski i Mateusz Dąbrowski.
Cały dzień minął nam w świetnej atmosferze, pełnej śmiechu, zabawy i sportowej rywalizacji. Wycieczka do Agroturystyki Bieżany z pewnością zostanie w naszej pamięci na długo.
Data dodania: 2024-06-07 18:55:09
Data edycji: 2024-06-07 19:00:52
Ilość wyświetleń: 67

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwijać"

J. Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej