Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Doczekaliśmy się! Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 : )

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor i przekazaniem sztandaru szkoły uczniom klas siódmych. Następnie Pani Dyrektor podziękowała Panu Ryszardowi Paubie za wieloletnią opiekę nad sztandarem i pocztami sztandarowymi.  Po tej części nastąpiło wręczenie nagród za wysokie wyniki w nauce, których w tym roku mieliśmy naprawdę dużo! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i mamy nadzieję, że w przyszłym roku ich wkład pracy będzie równie owocny. 

Po rozdaniu nagród zabrali głos przedstawiciele klas ósmych, którzy pożegnali się w imieniu swoich rówieśników z naszą szkolną społecznością. Uroczystość zakończyła się spotkaniem w klasach z wychowawcami.

 

Drodzy Uczniowie!

Skończył się kolejny rok szkolny. Po miesiącach ciężkiej pracy nastał wreszcie zasłużony  i jakże wyczekiwany czas odpoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że po tych dwóch miesiącach spotkamy się wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Dziękując wszystkim za wspólną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas, życzymy, aby wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć.

Zwracamy się również do Was, drodzy Absolwenci… kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności. Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu. Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami i pamiętajcie, że Wasza przyszłość zależy od Was. Powodzenia!

Data dodania: 2024-06-21 19:12:58
Data edycji: 2024-06-23 19:27:14
Ilość wyświetleń: 89

"Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwijać"

J. Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej